Ubytovanie u Štefana

Ubytovanie u Štefana

Strávte príjemnú dovolenku v pokojnej lokalite na Liptove v obci Závažná Poruba neďaleko Liptovského Mikuláša (10 minút jazdy autom do centra mesta). Ponúkame Vám pekné a cenovo dostupné ubytovanie v súkromí rodinného domu so samostatným vchodom pre ubytovaných hostí.

V novom samostatnom podkroví (privát zaberá celé poschodie) sú k dispozícii 2 priestranné izby - každá má svoju kúpeľňu, plne zariadenú kuchyňu (má chladničku, elektrický sporák, mikrovlnnú rúru, kanvicu, príbory, taniere). Kúpeľne s vyhrievanou podlahou majú sprchový kút, umývadlo a WC, spoločenská miestnosť má pohodlnú sedaciu súpravu, konferenčný stolík, TV, SAT a HiFi zostavu s rádiom a CD prehrávačom a zadarmo WiFi pripojenie k internetu. V záhrade využite možnosť posedenia na terase, grilovania, deti si prídu na svoje v nafukovacom bazéne, pieskovisku, šmýkačke, hojdačke alebo trampolíne. Prístup k privátu je z hlavnej cesty a v objekte je možnosť parkovania pre približne 4 osobné automobily.

Ubytovanie je vhodné pre skupinu priateľov alebo rodinu s deťmi, ktorí môžu v lete navštíviť len 10 km vzdialený aquapark Tatralandia a v zime len 1 km vzdialené skicentrum Opalisko Závažná Poruba.

V našej ponuke sú aj rôzne outdoorové aktivity, skalolezenie a ekoturistika – vychádzky a horské túry do oblasti Nízkych a Západných Tatier. Pre milovníkov vodných športov možnosť požičania 6 miest. raftového člnu.

Tešíme sa na Vašu návštevu!ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa