Privát Severka

Privát Severka

Ubytovacie zariadenie Severka sa nachádza v lokalite Nízkych Tatier v Demänovskej doline na okraji obce Pavčina Lehota.

Poskytujeme ubytovanie v piatich izbách – 1×2+1, 2×3+1, 1×4 a rodinnú izbu 1×4+1 pozostávajúcu z dvoch miestností 1×2 a 1×2+1. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, niektoré izby majú balkón. Ubytovacie priestory sa nachádzajú na dvoch podlažiach, na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť pre 20 ľudí spojená s kuchyňou.

Dom ponúka úschovňu lyží, bicyklov, Wi-Fi, TV, príjemné posedenie pri barovom pulte, na terase alebo grilovanie na záhrade. Stravovanie neposkytujeme, ponúkame však možnosť prípravy vlastnej stravy v dobre vybavenej kuchyni. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore objektu.

Ponúkame Vám Liptov Card, ktorá Vám umožní čerpať atraktívne zľavy na vstupy do viac ako 50 najväčších atrakcií a výletných miest Liptova. Sme predajcami Gopassov. Ako členovia Združenia cestovného ruchu Pavčina Lehota – Jasná ponúkame našim klientom rôzne zľavy poskytnuté partnermi združenia. Ubytovacie zariadenie je možné prenajímať buď po jednotlivých izbách alebo ako celý objektďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa