Privát Lenka - Lúčky

Privát Lenka - Lúčky

Liptovská obec Lúčky ja známa predovšetkým svojimi kúpeľmi. Zaujímavosť tomuto miestu dodáva aj krásny Lučanský vodopád, ktorý sa nachádza priamo v strede dedinky a scenériu dotvárajú okolité Chočské vrchy. Útulný privát Lenka poskytuje ubytovanie až pre 12 osôb a od Aqua Vital Parku je vzdialený len 700 metorv.

V priváte Lenka je možné rozloženie izieb kombinovať podľa vašej požiadavky a tým sa stáva vhodný nie len pre rodiny s deťmi ale aj väčšie skupiny. Dispozične môže pozostávať zo 4 dvojlôžkových izieb alebo 2 trojlôžkových izieb, 1 štvorlôžkovej izby a 1 dvojlôžkovej izby. Rovnako sa dá objekt rozdeliť na 2 apartmány.

Apartmán prízemie: 2 x2 až 4-lôžková izba, komplet vybavená kuchyňa, krb, TV/SAT, WiFi, WC, sprcha, samostatný vchod, vonkajšie posedenie , gril, parkovanie pri objekte. Kapacita 6 až 7 osôb.

Apartmán podkrovie: 2×2 až 3-lôžková izba, komplet vybavená kuchyňa, TV/SAT, WiFi, WC, sprcha, samostatný vchod, vonkajšie posedenie, gril, parkovanie pri objekte. Kapacita 6 osôb.
Celková kapacita v dvoch apartmánoch v rodinnom dome so samostatnými vchodmi 12 osôb.

Zimné lyžiarske strediská v okolí:

- SKI PARK Malino Brdo-Ružomberok
- SKI Park Kubínska hoľa
- Lyžiarske stredisko Opalisko Závažná Poruba
- Jasná - Chopokďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa