Katka a Martin

Katka a Martin

Vitajte v obci Demänová, neďaleko Liptovského Mikuláša. Na tomto pokojnom mieste, pri krištáľovo čistom potoku, objavíte útulné ubytovanie vhodné na strávenie rodinnej dovolenky.

V blízkom okolí sa nachádza najznámejšie a najmodernejšie lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry (Chopok) ale aj rodinné stredisko SKI Žiarce. Jaskyne v Demänovskej doline vás príjemne schladia počas horúcich letných dní. Adrenalín zažijete na najstrmšej bobovej dráhe na Slovensku a zrelaxovať môžete v auaparku Tartralandia, Gino Paradise Bešeňová alebo na pláži Liptovskej Mary.

Apartmán so samostatným vchodom ponúka ubytovanie v troch izbách s celkovou kapacitou 9 osôb (2 + 3 + 4). Z dvoch izieb je priamy vstup na slnečnú terasu. Okrem veľkej zariadenej kuchyne, ktorá slúži aj ako spoločenská miestnosť, je hosťom k dispozícii kúpeľňa so sprchovým kútom , 2x WC a pripojenie na internet. Pri potoku a malom rybníku je príjemné posedenie okolo ohniska. Parkovanie áut je zdarma vo dvore.

V tejto očarujúcej turistickej lokalite si prídete na svoje počas celého roka. Ste u nás vítaní.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa