Apartmány Riviera

Apartmány Riviera

V samotnom srdci Slovenska, na Liptove, nájdete útulné apartmány Riviéra. Nachádzajú sa v obci Liptovské Sliače a ubytovanie ponúknu až 21 osobám. Hlavne rodiny s deťmi ale aj ostatní ubytovaní hostia určite ocenia našu priateľskú atmosféru a individuálny prístup.

Oba rodinné apartmány Riviéra disponujú samostatným vchodom. V apartmáne č. 1 sa môže ubytovať 9 osôb (8+1) a väčší apartmán č. 2 ponúka celkovo 12 lôžok. V každom apartmáne je k dispozícii nadštandardne vybavená kuchyňa (elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, toustovač, mikrovlnka a komplet kuchynský riad), televízor, chladnička, WiFi pripojenie na internet, satelit, rádio a iné.

Leto na Liptove si môžete spríjemniť posedením a grilovačkou v záhradnom altánku apartmánov Riviéra. Vaše deti sa do sýtosti vybláznia na hojdačkách a pieskovisku, ktoré sú pre nich pripravené. Športoví nadšenci nemusia oddychovať ani počas dovolenky na Liptove. Neďaleko od apartmánov sa nachádzajú tenisové kurty.

V blízkom okolí apartmánov Riviéra nájdete známe aquaparky (Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová, Aqua Vital Park Lúčky, termálne kúpalisko Liptovský Ján), lyžiarske strediská (Jasná, Skipark Ružomberok, Ski Žiarce, Ski Javorovica – Liptovský Ján, Opalisko – Závažná Poruba) ale aj kultúrne pamiatky a turistické trasy.

Počas vášho pobytu v apartmánoch Riviéra máte možnosť využiť rôzne druhy masáži za výhodne ceny. Je len na Vás, ktorú si vyberiete:

- relaxačná masáž v kombinácii s lávovými kameňmi

- banková masáž

- športová masáž

- regeneračná masáž

- medová masáž

- relaxačná masáž

- rašelinový teplý zábal

- medový teplý zábal

- bylinkový teplý zábal

- atď.

Len na skok od ubytovania Riviéra nájdete štýlovú reštauráciu, v ktorej vám pripravia Liptovské špeciality. Domáce slovenské korbáčiky a slovenské nite môžete ochutnať a zakúpiť aj priamo v apartmánoch Riviera.

Donáška pizze až na apartmán!

!!! Akcia!!!

Zľava 50% na vstupenky do Gino Paradise Bešeňová (je potrebné rezervovať dopredu e-mailom).

Zľava na vstupenky do Aqua Vital Parku Lúčky - 20% (k dispozícii hneď pri príchode).

Zľava od 1.10.2013. do 20.12.2013 ubytovanie 10 eur /osoba /noc.

Podmienka: min.2 osoby a celý apartmán máte k dispozícii len pre seba. 100% súkromie.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa