Apartmány Lazoň

Apartmány Lazoň

Príjemné ubytovanie blízko lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok

V liptovskej obci Pavčina Lehota, ktorá sa susedí so známou Demänovskou dolinou a lyžiarskym strediskom Jasná, sa nachádzajú Apartmány Lazoň, ponúkajúce komfortné a cenovo prijateľné ubytovanie pre jednotlivcov aj rodiny s deťmi. Vynikajúcu polohu ubytovania na začiatku Národného parku Nízke Tatry oceníte pri plánovaní kratších i dlhších turistických a cyklovýletov do okolia a počas zimy sa vynikajúco zalyžujete v blízkych lyžiarskych strediskách. Jedno z menších lyžiarskych stredísk (FUN PARK Žiarce) sa nachádza priamo za obcou Pavčina Lehota, kde sa od apríla do októbra môžete zviesť na najstrmšej bobovej dráhe na Slovensku.

Počas celého roka Vám ponúkame ubytovanie v štýlovo zariadenom apartmáne s celkovou rozlohou až 100 m2 a kapacitou max. 6 osôb. Apartmán je rozdelený na spálňovú časť a dennú časť, ktorá pozostáva z obývacej miestnosti s pohodlným sedením, plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou. Na poschodí apartmánu sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby s balkónom s možnosťou jednej prístelky v každej z nich. Apartmán je vybavený vlastným vchodom a jeho samozrejmosťou je rovnako vlastná kúpeľňa s toaletou.

Srdečne Vás pozývame stráviť príjemnú rodinnú dovolenku v komfortne a štýlovo zariadenom Apartmáne Lazoň na Liptove. Tešíme sa na Vás.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa