Apartmány Jasná 278

Apartmány Jasná 278

Demänovská dolina, ktorá je azda najznámejšou oblasťou Liptova, má vynikajúce predpoklady na strávenie letnej alebo zimnej dovolenky. Lyžiarov, ktorých tú príde ročne neúrekom, láka hlavne lyžovačka v najmodernejšom stredisku na Slovensku. Tým areálom je Jasná, rozprestierajúca sa na severnej aj južnej časti vrchu Chopok. So svojimi desiatkami kilometrov zjazdoviek rôznej náročností, uspokojí nároky skúsených lyžiarov ale aj začiatočníkov.

Milovníkov prírody určite očarí krása Nízkych Tatier, ktorú môžu spoznávať počas svojich turistických výletov do Demänovskej doliny a okolia. Ak ste nadšencom vysokohorskej turistiky, naplánujte si túru na Chopok a odmenou vám bude nezabudnuteľný výhľad na celý región Liptov.

Predstavte si, že všetko spomenuté si môžete užívať hneď po zatvorení dverí našich apartmánov. Poloha pri zjazdovke Biela Púť ale aj nočná zábava v neďalekom Happy Ende, sú dôvody, prečo sa u nás ubytovať.

Oba apartmány sú kompletne vybavené a poskytujú ubytovanie až pre 6 osôb (spolu až 12 osôb). Nechýba kuchyňa, kúpeľňa a WC ale k dispozícii je aj bezplatné pripojenie na internet (WiFi).

Pozývame Vás na zimnú alebo letnú dovolenku do Apartmánov Jasná.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa