Apartmány Ivina

Apartmány Ivina

Blízko lyžiarskeho strediska Jasná a letnej bobovej dráhy.

Obec Pavčina Lehota patrí hlavne pre svoju polohu, k najobľúbenejším dovolenkovým miestam na Liptove. Nachádza sa pri vstupe do Demänovskej doliny, ktorá s lyžiarskym strediskom Jasná tvorí centrum zimných športov. Počas letného obdobia oceníte široké možnosti turistiky, blízke jaskyne ale i letnú bobovú dráhu, ktorá sa nachádza priamo za dedinou. Aby toho nebolo málo, Liptovská Mara, aquapark Tatralandia a ďalšie zaujímavé atrakcie sú vo vzdialenosti do 7 km.
Apartmány Ivina ponúkajú komfortné a cenovo dostupné ubytovanie na Liptove. Našim hosťom sú k dispozícii 4 plne vybavené apartmány, v ktorých nechýba kuchyňa, sociálne zariadenie, televízor ale i WiFi pripojenie na internet. Samozrejmosťou je aj spoločenská miestnosť pre väčšie skupiny kamarátov alebo rodiny. Nové sily môžete načerpať pri návšteve infrasauny.

V letnom období oceníte možnosť posedenia si v záhradnom altánku, kde si môžete pripraviť jedlo na grile. Zábavu si užijete pri hre s kuželkami a hádzaní šípok. Pre deti je pripravené pieskovisko a hojdačky.

Parkovanie vašich automobilov je možné priamo pri objekte.

Tešíme sa na Vašu návštevu.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa