Apartmány Hilson

Apartmány Hilson

Komfortné rodinné apartmány pri vstupe do Demänovskej doliny.

Apartmány a štúdiá Hilson Jasná sú dizajnovo zariadeným ubytovacím zariadením stojacim pri vstupe do Demänovskej doliny. Pokojné prostredie a jedinečný výhľad na hory si môžu užiť nie len rodiny s deťmi ale i lyžiari a návštevníci aquaparkov.

V letnom období sú návštevníkom k dispozícií outdoorové aktivity v podobe trampolín, lukostreľby, stolného tenisu, badmintonu, volejbalu ale k dispozícii je aj opaľovacia terasa a pre detských hostí je k dispozícií detský zábavný raj, v ktorom nájdu pedál káry, lanový park, priestranné detské ihrisko a pieskoviská.

Počas zimy ponúkajú apartmány Hilson rodinám s deťmi osvetlený sánkarsky kopec. Zariadenie sa nachádza v tesnej blízkosti Lyžiarskeho strediska Chopok - Jasná a Ski-bus stojí iba 20 m od lyžiarne.

V ponuke sú štýlové štúdiá zariadené prírodnými materiálmi. Každé z nich má vlastný kuchynský kút, veľkoplošnú TV a meteorologickú stanicu. Z francúzskeho okna sa môžete pokochať výhľadom na vrchy Nízkych alebo Vysokých Tatier. Štúdiá poskytujú finančne úsporné ubytovanie pre osoby menej náročné na priestor.

Hilson Jasná ponúka taktiež ubytovanie v komfortných apartmánoch. Každý apartmán umožňuje vlastné stravovanie , má kompletne vybavenú kuchyňu, oddelenú spálňu a obývací priestor so satelitnými LCD televízormi. Štýlová kúpeľňa má sprchovací kút a bezplatné toaletné potreby. Apartmán má balkón alebo vlastnú terasu so sedením a výhľadom.

K dispozícii je wellness so saunami, vírivkou, relaxačnou miestnosťou a terasou. Kaviareň a slnečná terasa ponúka nápoje. Zdarma je WIFI, grilovacie altánky, kamerami sledované parkoviská a lyžiareň so sušičmi.

V okolí sú pešo dostupné reštaurácie a potraviny. Nákupné centrum a Tesco sú 2 km , Aquaparky Tatralandia 4 km a Bešeňová 14 km, jaskyne 3 km, jazero Liptovská Mara 4 km, do Vysokých Tatier prídete autom za 40 min.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa