Apartmány Centrum

Apartmány Centrum

Obec Pavčina Lehota leží na začiatku Demänovskej doliny, obľúbenom mieste turistov zo Slovenska ale aj zo zahraničia. Tento kút Liptova poskytuje nespočetné množstvo turistických trás a kilometre lyžiarskych svahov v známom lyžiarskom stredisku Jasná.

Apartmány Centrum, nachádzajúce sa v tejto malebnej liptovskej dedinke, sa rozprestierajú na veľkom pozemku, ktorý ocenia predovšetkým vaše deti pri hrách a športe. Vyblázniť sa môžu na trampolíne, detskom ihrisku s hojdačkami a šmykľavkou alebo v pieskovisku. Naopak vy môžete stráviť príjemný letný večer grilovaním, varením gulášu alebo si len posedieť v altánku a oddychovať.

Poloha apartmánov je takmer ideálna, nakoľko sa hneď pred objektom nachádza zastávka skibusu, ktorý vás odvezie do najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku. Po piatich minútach chôdze sa dostanete do celoročného areálu SKI Žiarce, kde sa počas zimy o vaše deti postarajú v lyžiarskej škôlke a vy si môžete zalyžovať na upravených, stredne náročných svahoch. V letnom období tu nájdete veľmi obľúbenú bobovú dráhu alebo bungee trampolíny.

Príjemnou prechádzkou sa asi po 20 minútach dostanete k Demänovskej ľadovej jaskyni, ktorá vám poskytne príjemne schladenie v horúcich letných dňoch. Podobne vás osvieži aj kúpanie v aquaparku Tatralandia vzdialenom 11 km od apartmánov. Len na skok od aquparku sa nachádza pláž Liptovská Mara, kde nájdete rôzne adrenalínové vodné športy ale môžete absolvovať aj príjemnú plavbu.

Apartmány Centrum poskytujú ubytovanie v 3 apartmánoch a 1 štúdiu. Všetky sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC a kuchynkou so základným riadom na prípravu jednoduchých jedál. Samozrejmosťou je televízor s množstvom programov a WiFi pripojenie.

- Studio S je vhodné k ubytovaniu až 4 osôb. Má jednu miestnosť s manželskou posteľou a gaučom (prístelka pre 2 osoby).

- Apartmán M má spálňu s manželskou posteľou a dennú časť s rozkladacím gaučom. Pre deti je vhodné znížené podkrovie, kde môžu prenocovať ďalšie 4 osoby. Celkovo poskytuje apartmán ubytovanie až pre 8 osôb.

- Apartmán L vhodný pre 2 až 6 osôb má dve miestnosti. Spálňa s manželskou posteľou a denná miestnosť s poschodovou posteľou a rozkladacím gaučom.

- Apartmán XL s kapacitou až 9 osôb má rovnako 2 miestnosti. Spálňa so 6 lôžkami a denná miestnosť s posteľou a gaučom sú vhodné pre väčšie rodiny a skupiny.

Na prízemí objektu sa nachádza spoločenská miestnosť so sedením, pohodlným gaučom , krbom a televízorom. V druhej časti nájdete biliard, šípky, bar a tanečný parket. V spoločenskej miestnosti sa podávajú raňajky, večere prípadne catering pre spoločenské akcie. Celý objekt apartmánov Centrum je oplotený a s parkovaním vo vnútri.

Strávte príjemnú rodinnú dovolenku v apartmánoch Centrum na Liptove. Tešíme sa na Vás.

Liptovcard a Gopass k pobytu zdarma.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa

27