Apartmány Anička

Apartmány Anička

Apartmány sa nachádzajú v severnej časti Liptova v malej obci v kľudnom prostredí s výhľadom na Chočské vrchy a Západné Tatry, ako aj na pasúce sa ovečky a kravičky, iba 3 km od vodnej nádrže Liptovská Mara a 10 km od Liptovského Mikuláša. V blízkosti sa nachádza Aquapark Tatralandia a GINO PARADISE Bešeňová.

Pre milovníkov zimných športov je dostupné lyžiarske stredisko JASNÁ - Chopok Nízke Tatry, Zuberec: Milotín a Janovky, Roháče – Spálená, skiareály Žiarce Paučinas Lehota, Opalisko Závažná Poruba, Dolinky Žiar, Javorovica Jánska dolina.

V okolí turistické trasy a chodníky, od najjednoduchších (Prosiecka, Kvačianska a Žiarska dolina) až po náročné vysokohorské túry – Západné Tatry, Roháče, Nízke Tatry, Chočské vrchy, Vysoké Tatry.

Lyžovanie, turistika, cykloturistika, rafting alebo paragliding. Apartmány vhodné pre rodiny s deťmi – detské postieľky, detské sedačky, na záhrade detské ihrisko (trampolína, hojdačky s preliezačkou, šmýkačka, pieskovisko). Požičovňa bicyklov za poplatok. V objekte je vlastná sauna za príplatok.

K dispozícii WiFi internet gratis.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa