Apartmán Lúčky

Apartmán Lúčky

Ponúkame Vám ubytovanie v príjemnom apartmáne pre ľudí túžiacich po relaxe v krásnom a tichom prostredí. Apartmán je vhodný pre pre 8 osôb (1-2 rodiny). Turisticky atraktívny región Liptov ponúka možnosť aktívneho a pasívneho oddychu v blízkom aj vzdialenejšom okolí. Obec Lúčky je vzdialená 6km od termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová, 12km od Ružomberka a 25km od Liptovského Mikuláša.

Apartmán sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce, v podkroví obecnej školy. Je situovaný v blízkosti samotného areálu Kúpelov Lúčky. V tesnej blízkosti apartmánu je prístupný športový areál s možnosťou aktívneho využitia voľného času. AQUA-VITAL PARK s bazénmi s termálnou vodou, saunami je vzdialený len 350 m. V širšom okolí do 400m potom aj Tenis, Badminton, Minigolf a Bowling.

Pre našich klientov ponúkame zľavy vo výške 10% na vstupy do Aqua Vital Parku Kúpele Lúčky. Klienti majú ZDARMA k dispozícii aj prístup na Internet – WIFI ZONE. Sme tiež “FAMILY FRIENDLY”, pre rodiny s deťmi je apartmán vybavený detským kútikom, detskou jedálenskou stoličkou a detskou postieľkou.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa