APARTMÁN LIPTOV CITY***

APARTMÁN LIPTOV CITY***

Adrenalín Liptova od nás len na skok

Apartmán LIPTOV CITY*** s celkovou ubytovacou kapacitou pre 4 osoby je situovaný na štvrtom poschodí v modernom apartmánovom dome Liptov neďaleko od centra Liptovského Mikuláša. 
Na prízemí apartmánového domu sa nachádza recepčná služba i reštaurácia Liptov 1713.
Vstup do apartmánového domu i priamo do apartmánu je prostredníctvom čipovej karty.
Naši klienti majú k dispozícii zdarma vlastné parkovacie miesto priamo pod apartmánovým balkónom.

Koncepcia Apartmánu LIPTOV CITY*** je zameraná na efektívne a relaxačné využitie apartmánového ubytovacieho priestoru, preto v našom apartmáne nájdete spojenie oddychovej obývačkovej časti, lôžkovej časti, kompletne vybavenej kuchynky, priestrannej kúpelne i veľkého balkónu.

V obývačkovej časti apartmánu nájdu naši klienti pohodlnú pohovku s možnosťou jej využitia aj ako pohodlnej prístelky pre 2 osoby, TV LED s DVD prehrávačom a s pestrou ponukou DVD filmov pre každého, apartmánový bedeker s najlepšími informáciami “Ako zažiť Liptov”, TV infokanál “Liptov tour”, WIFI FREE sieť, zaujímavé knihy, časopisy i súbor 300 spoločenských stolových hier.

Lôžkovú časť apartmánu umiestnenú v našom “apartmánovom tapetovom lese” tvorí pevné lôžko pre 2 osoby.
V priestrannej kúpelni nájdu naši klienti sprchovací kút, sušič na vlasy i prádlo, i veľkú mapu Liptova s jeho zaujímavými trasymi trasami a atrakciami. 
V letnom období naši klienti môžu využiť priestranný balkón apartmánu aj spolu s oddychovým posedením.

Výhodná poloha Apartmánu LIPTOV CITY*** vytvára jedinečné podmienky na aktívny odpočinok , ako i prírodné a spoločenské využitie aj pre náročnejšieho klienta. Z apartmánu to máte doslova na skok, ak chcete navštíviť napr. areál vodných športov, moderné 3D kino, zahrať si minigolf, bowling či tenis, alebo si iba poprechádzať po Liptovskom Mikuláši. Všetky ďalšie atrakcie Liptova i Nízkych Tatier - akvaparky, jaskyne, turistické a lyžiarske strediská, cyklotrasy sú od apartmánu vzdialené do 25 km.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa

4