Penzión Vivendi

Penzión Vivendi

Novopostavený moderný dom Vivendi má charakter rodinného dovolenkového domu. Je určený pre ľudí, ktorí preferujú stráviť svoju dovolenku v kruhu rodiny či známych, uprednostňujú komfort, pohodlie a kvalitné služby.

Je situovaný v tichej mestskej časti Palúdzka pri rieke Váh, vzdialené len 5 minút pešej chôdze od samotného centra mesta Liptovský Mikuláša. Dom je samostatne stojaci s veľkou oplotenou záhradou. Nájdete ho medzi najvyhľadávanejšími atrakciami na Liptove a to Aquapark Tatralandia (4km) či Ski Centrum Jasná Nízke Tatry (15km).

Dom Vivendi s maximálnou kapacitou 6 osôb je ideálny pre rodiny s deťmi alebo pre ucelenú skupinu ľudí. Ponúka vysoko moderné kuchynské vybavenie, ktoré Vám uľahčí a urýchli prípravu jedál počas dovolenkových dní naplnených programom. Krb v hlavnej miestnosti nie len príjemne vyhreje priestory v dome, ale prispeje k nezabudnuteľnej atmosfére a zaslúženému relaxu po celom dni. Majiteľ v dome nebýva, a preto Vám poskytuje maximálne súkromie, kde nebudete ničím a nikým rušený.

Ako bonus v cene je pre Vás pri príchode pripravené prekvapenie v chladničke a fľaša vína.

Naším mottom je: Vaša spokojnosť, naša radosť.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa