Penzión Limba

Penzión Limba

V jednej z najkrajších oblastí Liptova, v Demänovskej doline, sa nachádzajú penzión a apartmány Limba. Poloha ubytovacieho zariadenia je ideálna pre letnú aj zimnú dovolenku. V blízkosti penziónu sa nachádza najväčšie lyžiarske stredisko na Liptove – Jasná, ale aj menšie rodinné stredisko Ski Žiarce – Pavčina Lehota. Počas letnej dovolenky oceníte blízkosť známych demänovských jaskýň, ale na svoje si prídu aj milovníci turistiky.

Penzión Limba ponúka ubytovanie v dvoj alebo trojposteľových izbách. Izby sú útulne zariadené a ich súčasťou je sociálne zariadenie, sprcha, satelitná televízia ale aj pripojenie na internet. Myslíme aj na rodiny s deťmi a snažíme sa, aby bola pre nich dovolenka na Liptove nezabudnuteľná. Ubytovať sa môžu v tzv. rodinných izbách a pre najmenšie deti je bezplatne k dispozícii detská postieľka a stolička.

Nádherné okolie penziónu je prispôsobené nášmu detskému návštevníkovi. Preliezky, pieskovisko, hojdačky alebo detský kútik s hračkami, si vaše dieťa zamiluje. Rodičia ocenia predovšetkým horské prostredie, pokoj a čistý vzduch Liptova.

Raňajky ponúkame formou bohatého švédskeho stola. K penziónu patria aj dve bezplatné uzamykateľné parkoviská.

Pozývame Vás stráviť nádhernú dovolenku na Slovensku, k nám na Liptov, do penziónu a apartmánov Limba.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa