Penzión BAJA

Penzión BAJA

Rodinný penzión BAJA sa nachádza v tichej zóne podtatranského mesta Liptovský Mikuláš. Pokojnú atmosféru tohto miesta dotvára aj šum potoka, ktorý preteká povedľa objektu.

V penzióne BAJA je našim hosťom k dispozícii ubytovanie v štúdiu Lux vhodnom pre 5 až 6 osôb, ale nechýbajú ani izby pre 2, 3 alebo 4 osoby. Samozrejmosťou je jedáleň, miestnosť s krbom, sušiareň, lyžiareň a miestnosť na odkladanie bicyklov a športových potrieb.

V letnom období oceníte nielen blízkosť Liptovskej Mary, ale aj vynikajúcu dostupnosť najznámejšieho a najväčšieho slovenského aquaparku Tatralandia. Pre tých, ktorí sa rozhodnú tráviť horúce letné dni v tieni penziónu, je pripravené sedenie na veľkej terase s možnosťou grilovania. Deti sa môžu vyšantiť na trampolíne, niečo pekné postaviť v pieskovisku alebo sa pošmýkať na šmýkačke.

NOVINKA:

GRILL PÁRTY - priamo na brehu Liptovskej Mary v súkromnej zóne cca 5m od vody s priamym vstupom do priehrady, opaľovacia zóna, malý bazén pre deti na terase / 100m2/. PRENÁJOM ČLNA a PLAVBA na súkromnej motorovej lodi - priamo na Liptovskej Mare.

Ak sa rozhodnete stráviť vašu dovolenku na Liptove, v penzióne BAJA ste vítaní.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa