Zbojnícka Drevenica

Zbojnícka Drevenica

Bodice, mestská časť Liptovského Mikuláša, patrí k najkrajším a najobľúbenejším miestam na Liptove. V blízkom okolí nájdete nie len známe Demänovské jaskyne, ale aj lyžiarske stredisko Jasná, SKI Žiarce ale aj letnú bobovú dráhu. Pre milovníkov hôr a turistiky sú k dispozícii rozmanité turistické trasy vedúce liptovskou prírodou. Počas letných mesiacoch nájdete osvieženie v aquaparku Tatralandia, na pláži Liptovskej Mary alebo zažijete adrenalín na vodných skútroch a vodných atrakciách.

Ďalší známi vodný raj, Gino Paradise Bešeňová, sa nachádza len 19 km od objektu. Objekty Zbojníckej drevenice sú príjemným rodinným ubytovaním. Poskytujú komfort so všetkým potrebným vybavením k prežitiu peknej rodinnej dovolenky. Hojdačky, preliezky, hračky, trampolína a detský bazén určite potešia najmenších návštevníkov Liptova. Rodičia môžu stráviť horúce letné večery na terase alebo pri opekaní a grilovaní chutných dobrôt.

Zbojnícka drevenica č. 1 poskytuje ubytovanie v 2 apartmánoch. V každom z nich nájdete dvojlôžkovú a štvorlôžkovú izbu s možnosťou prístelky. Izby majú televízor, satelit a DVD prehrávač. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa so sprchovým kútom. Zbojnícka drevenica č. 2 sa na prízemí skladá zo spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom a satelitom, nechýba kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s toaletou a terasou, ktorá poskytuje krásny výhľad na Nízke Tatry.

Zbojnícka chalupa má celkovú kapacitu až 10 osôb a dispozične pozostáva z kuchyne, jedálenskej časti a kúpeľne s WC na prízemí. Na poschodí nájdete jednu dvojlôžkovú a dve štvorlôžkové spálne. Priamo pri chalupe je vám k dispozícii fínska kaďa, ktorá poskytuje príjemný oddych a regeneráciu po celodennej lyžovačke. Tešíme sa na Vás v Zbojníckej drevenici.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa