Liptovská drevenica

Liptovská drevenica

K ubytovaniu Liptov Region Card grátis so zľavami od 5-50% na viac ako 30 atrakcií Liptova vrátane Aquaparkov a skipassov CHOPOK :-)

Užite si víkendový pobyt alebo dovolenku (PRIVÍTACÍ DRINK ZDARMA) v novej drevenici apartmánového typu, ktorá sa nachádza priamo v ♥ Liptova v peknom prostredí v smere na Demänovskú Dolinu. Má vynikajúcu polohu keďže leží medzi dvoma najväčšími a najlepšími atrakciami Liptova a to lyžiarskym strediskom Jasná Nízke Tatry (8 km) a Aquaparkom TATRALANDIA (6 km).

Drevenica je celoročne obývateľná a hosťom poskytuje maximálne pohodlie pri zachovaní pôvodnej atmosféry typickej liptovskej chalupy. Posedenie pri praskajúcom ohni, keď je vonku hlboko pod bodom mrazu a padá sneh, letná grilovačka v záhrade chalupy, alebo kúpanie sa v drevenej kadi pod hviezdnym nebom v každom ročnom období (v zime spojené s váľaním sa v snehu) určite zanechá vo Vás neopakovateľné zážitky.

Ponúkame Vám ubytovanie v dvoch štýlových (dvojpodlažných) apartmánoch, ktoré sú postavené podľa vzoru tradičných slovenských dreveníc z prírodných materiálov. Každý apartmán má na poschodí 2 spálne (1/2 a 1/3) s možnosťou 1 prístelky a na prízemí obývaciu izbu s LCD televízorom, satelitom a DVD, WiFi, rohovou sedačkou a liatinovou pieckou, kuchynský kútik a kúpeľňu. Celková kapacita drevenice je 12 osôb vrátane detí do 3 rokov. (10 + 2 prístelky). Samozrejmosťou je denné upratovanie apartmánov.

Pekné apartmány voňajúce drevom; (čisto ekologické nátery: včelí vosk) zariadené so zmyslom pre detail majú neodolateľnú atmosféru rodinnej pohody a vytrhnú Vás z každodenného stresu. U nás zabudnete na všetky svoje starosti, zrelaxujete v príjemnom prostredí Nízkych Tatier a načerpáte silu do ďalších všedných dní. Sme presvedčení, že pobytom v našej „chalúpke“ budú očarené aj Vaše deti. Ak si chcete trošku „oddýchnuť“ od Vašich najmenších máme pre nich pripravenú samostatnú detskú izbu s hračkami (detský kútik).ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa