Drevenica pod Sitieňom

Drevenica pod Sitieňom

Drevenica pod Sitieňom sa nachádza v obci Lazisko na Liptove. Naše ubytovacie zariadenie je vhodné pre nadšencov lyžovania, pre milovníkov prírody a predovšetkým pre rodiny s deťmi. Neďaleko drevenice sú situované všetky významné atrakcie, kultúrne pamiatky a zaujímavosti Liptova. Liptovská Mara spolu s aquaparkom Tatralandia je vzdialená 12 km, lyžiarske stredisko SKI Žiarce s letnou bobovou dráhou približne 19 km (možnosť si cestu skrátiť po poľnej ceste na cca 3 km) a Jasná je 25 km od objektu.

Drevenica pod Sitieňom je moderné a štýlové ubytovacie zariadenie. Celkovo pojme až 31 osôb, ktoré sa môžu ubytovať v 6 plne vybavených apartmánoch. Každý z nich má vlastné LCD TV, chladničku, mikrovlnnú rúru, vlastnú kuchynku, WC a sprchu. Okrem vybavenia apartmánov môžete využiť aj spoločenskú miestnosť s LCD TV, DVD, satelitným príjmom TV, krbom a barom.

Okrem posedenia v záhradnom altánku, ktorý môžete využiť na grilovanie alebo garden party, je vám k dispozícii vonkajší bazén a pre deti detské ihrisko s trampolínou.

Samozrejmosťou je príjemná atmosféra, individuálny prístup k našim hosťom, čo ocenia nie len rodiny s deťmi ale aj firmy pri realizácii rôznorodých školení.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa