Villapark Vlašky

Villapark Vlašky

Na brehu Liptovskej Mary, pri známom aquaparku Gino Paradise Bešeňová, sa rozprestiera komplex 14 moderných a novovybudovaných chát. Bol pomenovaný podľa malej liptovskej dedinky na ktorej okraji stojí - Villapark Vlašky. Domáci ale i zahraniční turisti si ho obľúbili nie len pre svoju polohu v pokojnom prostredí, ale nepochybne si ich získal aj komfortným ubytovaním a dobrými službami.

Villapark Vlašky svojim hosťom poskytuje ubytovanie v 8 a 10 miestnych zariadených chatách. Každá chata má 4 spálne, 2 kúpeľne, 2 terasy so záhradným nábytkom, kompletne zariadenú kuchyňu, obývačku s krbom. K vybaveniu patrí Wi-Fi internet, DVD prehrávač, televízor a satelit.

Rodiny s deťmi určite ocenia hojdačky, preliezačky, pieskovisko, trampolínu, bicykle a malé ihrisko s futbalovými bránkami, kde sa môžu deti vyblázniť. Nechýba ani niekoľko ohnísk a posedení, ktoré vám spríjemnia pobyt.

Prekrásne výhľady na Chočské vrchy, Nízke Tatry, Kriváň a vodnú nádrž Bešeňová si užijete vo Villaparku Vlašky. Tešíme sa na Vašu návštevu.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa