Rekreačný dom Emilly 94

Rekreačný dom Emilly 94

Ak hľadáte ubytovanie v pokojnom prostredí Liptova, rekreačný dom Emilly 94 je tá správna voľba. Nachádza sa v obci Pavčina Lehota, pri vstupe do Demänovskej doliny. Najväčšie a najmodernejšie lyžiarske stredisko Jasná – Chopok je vzdialené len 9 km od ubytovania. Rodiny s deťmi ocenia aj neďaleké stredisko FUN PARK Žiarce, kde nájdu lyžiarsku školu, požičovňu a svahy rôznej náročnosti. Zrelaxovať a načerpať nové sily môžete v aquaparkoch Tatralandia (10km) a Gino Paradise Bešeňová (20km), ktoré susedia s Liptovskou Marou.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom a plne vybavenom dome s maximálnou kapacitou 9 osôb. K dispozícii sú Vám dve trojlôžkové resp. štvorlôžkové izby so sprchovacím kútom, umývadlom, toaletou a jedna dvojlôžková izba. Súčasťou ubytovania je spoločná kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou a televízorom so satelitným príjmom, v ktorej výbave nechýba keramická varná doska, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a hriankovač. V objekte je zabezpečené plynové ústredné kúrenie rovnako ako aj bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vo výbave domu nechýba ani vyčlenený priestor na úschovu lyží, bicyklov a iného športového vybavenia.

Počas letných mesiacov majú naši hostia možnosť posedieť si v altánku a pripraviť si chutné jedlo na grile alebo v kotlíku.

Srdečne Vás pozývame.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa