Chata LUZULA

Chata LUZULA

Pozývame Vás stráviť príjemnú dovolenku na Liptov. Chaty LUZULA sa nachádzajú na brehu Liptovskej Mary, v malej obci Liptovský Trnovec. Polohu pri najväčšej vodnej nádrži na Slovensku ocenia nielen nadšenci rybolovu ale aj rodiny s deťmi počas horúcich letných dní.

Vybavenie chát je veľmi komfortné a určite uspokojí vaše nároky. Celková kapacita každej chaty LUZULA je 11 postelí s nasledovným rozložením: 2×2,1×4, +3. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť a oddýchnuť si môžete aj na vonkajšej terase. Večer určite spríjemní grilovačka, varenie gulášu alebo len relax na hojdačke.

Okrem aquaparku Tatralandia, ktorý sa nachádza v blízkosti chát sa môžete počas celého roka okúpať aj v Gino Paradise Bešeňová. Zima sa naopak nesie v znamení lyžovačky v Jasnej alebo v Skiparku Ružomberok. Ak dávate prednosť menším strediskám, 5 km od ubytovania sa nachádza SKI Žiarce, kde v letných mesiacoch nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa