Chata Mária

Chata Mária

V liptovskej obci Prosiek, ktorá je bránou do 4 km dlhej Prosieckej doliny, nájdete chatu Mária. Chata je pôvodná slovenská drevenica z polovice 20. storočia a ponúka ubytovanie pre maximálne 7 osôb. Kompletná rekonštrukcia sa postarala o veľmi komfortné ale zároveň tradičné ubytovanie, vhodné pre strávenie rodinnej dovolenky na Liptove. Chatu prenajímame vždy ako celok spolu s veľkým, trávnatým a oploteným pozemkom.

Ubytovanie v chate Mária si obľúbite aj pre blízkosť vodnej nádrže Liptovská Mara, aquaparku Gino Paradise Bešeňová a aquaparku Tatralandia. Jedna dvojposteľová izba a jedna trojposteľová izba s dvoma prístelkami plne uspokoja požiadavky rodín s deťmi. Kompletne vybavená kuchyňa (elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, kávovar, riady s príbormi), spoločenská miestnosť s rohovým sedením a TV+SAT ale aj kúpeľňa s WC a dvoma umývadlami, dodáva chate Mária dostatočný komfort.

Súčasťou chaty je aj presklená terasa so sedením. Za chatou sa nachádza altánok so sedením s krbom a grilom. Drevo a grilovacie uhlie do krbu-grillu je zdarma.

Vaše deti si určite užijú originálnu šmýkačku Jungle Gym s pieskoviskom, hojdačkou a lezeckou stenou. Pri chate je tiež možné zahrať si bedminton, soft tenis, mini futbal alebo iné športy. Parkovanie je možné priamo pri objekte na oplotenom a uzamknutom pozemku.

Pre viac informácií o chate, možnostiach trávenia voľného času a atrakciách v okolí navštívte našu stránku.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa