Chata Alexandra

Chata Alexandra

Zrubová chata na brehu Liptovskej Mary

Chata Alexandra sa nachádza v dedinke Bobrovník v tesnej blízkosti Maríny Liptov. Od pláže Liptovskej Mary je chata vzdialená 100 metrov. Lokalita ponúka dokonalé miesto na oddych, kde môžete priamo z chaty pozorovať nádherný východ slnka nad Liptovskou Marou a užívať si jeho slnečné lúče, kým nezapadne za končiare okolitých hôr.

Na prízemí sa nachádza kúpeľňa, WC, veľká spoločenská miestnosť (obývacia izba) s televízorom a kachľovou pieckou spojená s modernou kompletne vybavenou kuchyňou a vonkajšou terasou s  výhľadom na Liptovskú Maru a okolitú prírodu.

Na poschodí sa nachádzajú 3 izby (3+2; 3+1; 1+1), 2 izby majú spoločný balkón. V jednej zo spální sa nachádza vysunuté schodisko do podkrovia, ktoré ponúka pohodlné ubytovanie a nevšedný zážitok pre deti.

V letnom období si môžete príjemne oddýchnuť na terase so záhradným nábytkom.

Parkovanie pre 2 autá je možné priamo v garáži, ďalšie autá zaparkujete v areáli alebo na prístupovej ceste pri chate.

Okrem gurmánskeho zážitku, ktorý ponúka reštaurácia Maríny Liptov, môžete využiť aj jej ďalšie služby - wellness a fitness centrum, ako aj mólo s outdoorovým fitkom. Pre milovníkov vodných športov je k dispozícii lodenica, ktorá Vám umožní kotviť Vašu loď, alebo si nejakú prenajať. Pobyt si môžete spestriť tiež požičaním vodného bicyklu, kajaku, kanoe, či pramice.

V blízkosti sa nachádza vodný raj Gino Paradise Bešeňová (6 km), Aqapark Tatralandia (11 km), kde sa môžete počas celého roka okúpať. Rozhodne sa oplatí navštíviť aj Kúpele Lúčky (13 km) a Termal Raj v Liptovskom Jáne (25 km).

V zimnom období môžete navštíviť niekoľko lyžiarskych stredísk, napr. 30 km vzdialené stredisko Jasná – Nízke Tatry v Demänovskej Doline, lyžiarsky vlek v Kalamenoch (12 km), Ski Park Malinô Brdo (20 km), Ski Centrum Smrekovica (30 km), 34 km od ubytovania sa nachádza SKI Žiarce, kde v letných mesiacoch nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

Pre nadšencov turistiky a cyklistiky sa vo vzdialenosti 10 km nachádza Kvačianska a Prosiecka dolina.

Tešíme sa na Vašu návštevu.ďalšie informácie o objekte a kontakty na ubytovateľa